Beepsy – panel dotykowy do składania zamówień (DOSTĘPNOŚĆ+)

Beepsy

Coblit opracował Beepsy - innowacyjny panel dotykowy ułatwiający składanie zamówień produktów i usług, przystosowany do różnych grup społecznych. Panel oferuje regulowaną wysokość, jest dostosowany do osób głuchych oraz ułatwia komunikację dla osób niedowidzących i niewidomych. Coblit był odpowiedzialny zarówno za rozwój oprogramowania (software), jak i projektowanie oraz realizację urządzenia (hardware), co czyni Beepsy uniwersalnym narzędziem w każdej branży.

Cel projektu:

Celem projektu dla Coblit było stworzenie panelu dotykowego Beepsy, który ułatwia dostęp do zamówień dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich ograniczeń fizycznych czy sensorycznych.

Wykorzystane technologie:

Regulowana Wysokość Panelu:

Coblit zaprojektował Beepsy z regulowaną wysokością, umożliwiając komfortowe składanie zamówień osobom poruszającym się na wózkach, zwiększając dostępność i wygodę użytkowania.

Dostosowanie do Osób Głuchych:

Beepsy jest przystosowany do użytkowania przez osoby głuche, oferując intuicyjny interfejs dotykowy, który eliminuje bariery komunikacyjne i umożliwia łatwe dokonywanie zamówień.

Usprawniona Komunikacja dla Osób Niedowidzących i Niewidomych:

Panel zawiera funkcje powiększania tekstu i wysokiego kontrastu, ułatwiając osobom niedowidzącym składanie zamówień, a także funkcje głosowe dla osób niewidomych, co zwiększa

WYCEŃ SWÓJ PROJEKT

Jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem?

ZREALIZOWANE PROJEKTY

Nasze inne projekty

aplikacji webowych

DEDYKOWANY SYSTEM AGENCJI ZATRUDNIENIA

Dla jednej z największych agencji zatrudnienia w Paryżu i regionie Ille de France, stworzyliśmy kompleksowy system zarządzania wszystkimi procesami organizacyjnymi. System ten obejmuje zarządzanie relacjami z klientami, proces rekrutacji, zarządzanie projektami, obieg dokumentów, płatności i rozliczenia. Dzięki temu rozwiązaniu znacznie wzrosła efektywność operacyjna, zautomatyzowano wiele procesów, wprowadzono nowe standardy i zmniejszono koszty operacyjne. System zawiera moduły dla klientów i kandydatów oraz łączy się z zewnętrznymi portalami rekrutacyjnymi, przenosząc wiele operacji na strony trzecie. Projekt Coblit obejmował analizę, budowę środowiska, projektowanie, rozwój oprogramowania, testowanie i wdrożenie w organizacji wraz z szkoleniem.

SIGNSAFE – SYSTEM ZDALNEGO PODPISYWANIA DOKUMENTÓW

Coblit opracował SignSafe, innowacyjną metodę szybkiego i bezpiecznego zbierania podpisów na dokumentach PDF. Nasze rozwiązanie umożliwia wysyłanie dokumentów do zdalnego podpisywania przez klientów, pracowników i kontrahentów poprzez ręczne podpisanie na ekranie smartfona. SignSafe oferuje zarówno zdalną, jak i lokalną obsługę podpisów, stanowiąc ekologiczną alternatywę bez użycia papieru. Dodatkowo, system jest łatwy w integracji z istniejącymi systemami biznesowymi, takimi jak CRM, ERP czy systemy fakturowania.

FUNDACJA KONSUMENTÓW - APLIKACJA MOBILNA ANDROID ORAZ iOS

Coblit opracował aplikację mobilną Android oraz iOS do zgłaszania wszelkiego rodzaju problemów społecznych i konsumenckich, wykorzystywaną przez organizacje non-profit w Polsce, Litwie i Łotwie. Aplikacja pozwala obywatelom zgłaszać nieuczciwe praktyki konsumenckie oraz inne skargi. Oferuje również sekcje z wiadomościami dla konsumentów i raportami. Menadżer aplikacji ma dostęp webowy do zarządzania powiadomieniami, użytkownikami oraz dodawania aktualności i raportów.